Size bir telefon kadar yakınız
0 312 354 72 75
Dil Seçin
tren

Geri Dönüşüm Makinaları

19.06.2019
3 görüntülenme
Geri Dönüşüm Makinaları

Geri dönüşüm sektöründe kullanılan bir çok makinenin imalatını gerçekleştiriyoruz. Projeniz kapsamında ihtiyacınız olan her tür makineyi imal edebilme yeteneğine sahip olan firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda geri dönüşüm makinalarını bulabilirsiniz.

Döner Alüminyum Eritme Fırını

Özellikle alüminyum eritme sistemi olarak kullanılan, yüksek ısıya ve basınca dayanıklı şekilde 3 ile 25 ton aralığında kapasitelerinde üretilen döner alüminyum eritme fırını üretimi gerçekleştirmekteyiz. %100 kendi tasarımımız ve yerli imalat olan fırın diğer adı ile cehennem fırını olarak da anılmaktadır.

Ürün Görselleri

Alüminyum Briket Makinası

Genel adı ile metal talaş briketleme makinası olarak bilinen makinadır. Alüminyum başta olmak üzere çelik, bakır, döküm, pirinç gibi malzemelerin briketlenmesi için de kullanılabilecek şekilde dizayn edilebilir. Projeye uygun olarak istenilen boyut ve hızda üretim gerçekleştirmekteyiz.

160 & 240 Kalıp Külçe Makinası

Geri dönüşüm sektöründe kalıplama için kullanılan alüminyum külçe makinaları 160 kalıp ve 240 kalıp olarak tarafımızca üretilmektedir. Külçe kalıp makinalarını projenize göre de geliştirebilme imkanımız vardır.

Ürün Görselleri

Sizin için aşağıdaki geri dönüşüm sistemleri makinalarını ve dahasını üretmeye devam ediyoruz.

  • Alüminyum Billet Döküm Sistemi
  • Hidrolik Baskılı Kıyıcı
  • Alüminyum Otomatik Billet Kesme Makinası
  • 20 Ton Homojenizasyon Sistemi
  • 20 Ton Kapasiteli Reverber Fırını
WhatsApp chat